Participants

Registered: (67)
  • Ahmet Arifoski (Bern)
  • Sabine Bögli (Munich)
  • Anne Sophie Bonnet-BenDhia (Paris)
  • Guy Bouchitté (Toulon)
  • Lyonell Boulton (Edinburgh)
  • Vincent Bruneau (Bordeaux)
  • Nicolas Burq (Orsay)
  • Cristina Câmara (Lisbon)
  • Gabriel Cardoso (Lisbon)
  • Cristian Cazacu (Bucharest)
  • Lucas Chesnel (Palaiseau)
  • Jean-Claude Cuenin (Munich)
  • Michael Demuth (Clausthal)
  • Nils Dencker (Lund)
  • Jaroslav Dittrich (Řež)
  • Patrick Dondl (Freiburg)
  • A.F.M. ter Elst (Auckland)
  • Christian Engström (Umeå)
  • Marko Erceg (Zagreb)
  • Luca Fanelli (Rome)
  • Eduard Feireisl (Prague)
  • Didier Felbacq (Montpellier)
  • Francesco Ferrulli (London)
  • Eva A. Gallardo Gutiérrez (Madrid)
  • Ilya Goldsheid (London)
  • Gian Michele Graf (Zurich)
  • Uwe Guenther (Dresden)
  • Marcel Hansmann (Chemnitz)
  • Bernard Helffer (Orsay)
  • Orif Ibrogimov (London)
  • Ivan Ivec (Zagreb)
  • Patrick Joly (Paris)
  • Alain Joye (Grenoble)
  • Pierig Keraval (Rennes)
  • Martin Kolb (Paderborn)
  • Vadim Kostrykin (Mainz)
  • David Krejcirik (Prague)
  • Jan Kříž (Hradec Králové)
  • Stanislas Kupin (Bordeaux)
  • Florian Leben (Ilmenau)
  • Jiří Lipovský (Hradec Králové)
  • Vladimir Lotoreichik (Řež)
  • Haruya Mizutani (Osaka)
  • Ali Mostafazadeh (Istanbul)
  • Ivica Nakić (Zagreb)
  • Yehuda Pinchover (Haifa)
  • Nicolas Popoff (Bordeaux)
  • Nicolas Raymond (Rennes)
  • Frank Rösler (Freiburg)
  • Ophélie Rouby (Lisbon)
  • Julien Royer (Toulouse)
  • Alexander Sakhnovich (Vienna)
  • Artem Savchuk (Moscow)
  • Stephan Schmitz (Columbia)
  • Felix Schwenninger (Hamburg)
  • Petr Siegl (Bern)
  • Zdeněk Strakoš (Prague)
  • Axel Torshage (Umeå)
  • Christiane Tretter (Bern)
  • Carsten Trunk (Ilmenau)
  • Sergey Tumanov (Moscow)
  • Luis Vega (Bilbao)
  • Oktay Veliev (Dogus)
  • Krešimir Veselić (Hagen)
  • Joe Viola (Nantes)
  • Christian Wyss (Wuppertal)
  • Valentin Zagrebnov (Marseille)
Pre-registered: (20)
  • Jean-Luc Akian (Palaiseau)
  • Hassan Al-Zoubi (Amman)
  • Malcolm B. Brown (Cardiff)
  • Amru Hussein (Darmstadt)
  • Sameer Kolhar (Bangalore)
  • Michael Levitin (Reading)
  • Safa Menkad (Batna)
  • Hande Ozcelik (Istanbul)
  • Rchid Rabaoui (Gabès)
  • Peang Ratana (Phnom Penh)
  • Alexei Rybkin (Fairbanks)
  • Amirhossein Sadeghi (Vienna)
  • Murat Sadiku (Tetovo)
  • Abouzeid Shalaby (Doha)
  • Zaiem Slimane (Batna)
  • Francesco Spadaro (Rome)
  • Zeinab Toghani (Cuernavaca)
  • Sachin Verma (Mumbai)
  • Ian Wood (Canterbury)
  • Kateřina Zahradová (Prague)


Back to the main page Last updated: 23 March 2017